1. انتخاب آباژور و کنار سالنی مناسب با دکوراسیون

  نوشته شده توسط: محمود مفرد | 1398/10/30 15:43:02
  گاهی استفاده از جدیدترین مدل لوستر ها و آباژور جدید و کنارسالنی های متنوع نه فقط جهت نیاز به روشنایی بلکه با فراهم آوردن نوری ملایم و آرام بخش برای زیبایی محیط منزل، محل کار ، هتل ، رستوران ها و ... استفاده میشود و به دکوراسیون منزل شما جلوه ای خاص میبخشد.  شرکت های تولیدی لوستر با به کار گیری طراحان متخصص و با سلیقه از طرح های مختلف  جهت ایجاد هماهنگی با دیگر لوازم مانند مبلمان و فرش استفاده میکنند.
  ادامه مطلب
 2. نکات نورپردازی نمای داخلی و خارجی ساختمان

  نوشته شده توسط: محمود مفرد | 1398/10/21 09:58:30
  سالیان زیادی است که از نور و روشنایی در زیباسازی شهر ها، منازل و محل کار استفاده میشود اما با پیشرفت روز افزون تکنولوژی و ساخت انواع نور های ال ای دی در سایز ها و اندازه های مختلف نه تنها در دکوراسیون داخلی میتوان با نورپردازی فضا را زیباتر کرد بلکه نمای بیرونی ساختمان را نیز میتوان جذاب تر جلوه داد. اما نکات نورپردازی نمای داخلی و خارجی ساختمان که علاوه بر روشنایی زیبایی را جندیدن برابر کند چه چیزهایی میباشد ؟ صنایع روشنایی هوران علاوه بر عرضه شیک ترین و جدیدترین مدل لوستر به سراسر کشور در این مقاله شما را با این نکات آشنا میسازد با ما همراه باشید.
  ادامه مطلب
 3. لوستر برنجی را چگونه تمیز کنیم؟

  نوشته شده توسط: محمود مفرد | 1398/09/23 11:36:58
  یکی از دغدغه هایی که همیشه خانم های خانه دار دارند نحوه  تمیز کردن لوستر می باشد. لوستر به دلیل موقعیت قرار گیری به سرعت کثیف و کدر می شود و بیشتر در معرض دید قرار دارد و  همیشه این سوال برای افراد مطرح می شود  که چطور لوسترهای برنجی خود را تمیز کنند  تا  آسیبی به آن ها وارد نشود. در این مقاله قصد داریم تا شما را با نحوه تمیز کردن لوستر های برنجی آشنا کنیم.
  ادامه مطلب
 4. چه مکان هایی برای نصب لوستر مناسب تر هستند؟

  نوشته شده توسط: محمود مفرد | 1398/09/16 09:57:21
   زمانی که تصمیم می گیرید تا وسیله ای برای روشنایی  منزل خود خریداری کنید قطعا به دنبال جدیدترین مدل لوستر در بازار می روید تا بتوانید علاوه بر تامین روشنایی زیبایی خانه را نیز بیشتر کنید. البته برای تمام نقاط خانه نیاز به لوستر وجود ندارد به همین دلیل در این مقاله می خواهیم تا شما را با نقاطی که بیشتر نیاز به لوستر دارد آشنا کنیم.
  ادامه مطلب
 5. چطور لوستر برنجی اصل را تشخیص دهیم؟

  نوشته شده توسط: محمود مفرد | 1398/09/09 11:55:11
   لوستر یکی از وسایل روشنایی در هر خانه ای به شمار می آید که سبک های مختلفی از آن در بازار وجود دارد. در هنگام ساخت لوستر از مواد مختلفی استفاده می شود. 
  ادامه مطلب
 6. چطور کریستال با کیفیت برای لوستر خریداری کنیم؟

  نوشته شده توسط: محمود مفرد | 1398/09/02 09:27:50
  در این مقاله قصد داریم تا به بررسی کریستال های به کار رفته در لوستر به پردازیم. با  توجه به اینکه کریستال یک نوع شیشه است پس تفاوت آن با شیشه های به کار رفته در خانه چیست ؟ چرا بعضی از کریستال ها با گذشت زمان کیفیت خود را حفظ می کنند و بعضی کدر می شوند؟
  ادامه مطلب
 7. چه لامپی برای لوستر شما مناسب تر است؟

  نوشته شده توسط: محمود مفرد | 1398/08/19 09:33:07
  روشنایی در خانه یکی از نکات بسیار مهم است. زمانی که خانه شما تاریک باشد نمی توانید کارهای خود را به درستی انجام دهید. لامپ ها کلید روشنایی خانه به شمار می آیند. انتخاب کردن لامپ مناسب برای روشنایی بسیار مهم است زیرا علاوه بر تامین نور مناسب هزینه برق نیز برای افراد دارای اهمیت است.
  ادامه مطلب
 8. آشنایی با انواع مدل آباژور

  نوشته شده توسط: محمود مفرد | 1398/08/12 12:04:51
  آباژور یکی از وسایل تزئینی خانه است که تاثیر بسیاری بر روی زیبایی دارد و نور آن باعث جلوه و دیده شدن بهتر فضا می شود. انتخاب آباژور  خوب و مناسب با دکوراسیون داخلی می تواند هارمونی خاص و بهتری در فضا ایجاد کند. در سال های اخیر مدل های آباژور جدید دارای تنوع و زیبایی بیشتری شده اند. در ادامه با انواع آباژور بیشتر آشنا می شوید.
  ادامه مطلب
 9. نقش نور در زیبایی خانه

  نوشته شده توسط: محمود مفرد | 1398/08/06 08:12:44
  روشنایی نقش مهمی در دکوراسیون و فضای داخلی خانه دارد، نور مناسب به شما کمک می کند تا محیط اطرافتان بهتر دیده شده و زیبایی خانه صد چندان شود. در سال های اخیر وسایل زیادی برای تامین روشنایی ساخته و از آن ها استفاده می شود. در این مقاله سعی داریم به طور خلاصه در مورد روشنایی هر قسمت از خانه نکاتی را ذکر کنیم.
  ادامه مطلب
 10. معرفی انواع لوستر

  نوشته شده توسط: محمود مفرد | 1398/07/28 11:35:40
  تامین روشنایی از ابتدای پیدایش انسان یکی از مهم ترین نکات زندگی بوده است و امروزه نیز نقش پر رنگی در هر خانه و مکانی دارد. در حال حاضر لوستر علاوه بر تامین نور یکی از وسایل جذاب و زینتی هر خانه به شمار می آید و خیلی از افراد علاقه زیادی به خرید آن دارند . در سال های اخیر تنوع زیاد لوستر ها باعث شده تا انتخاب و خرید آن مشکل باشد در این مقاله می خواهیم تا شما را با انوع مدل لوستر بیشتر آشنا کنیم، تا در هنگام خرید کمتر دچار سردرگمی شوید.
  ادامه مطلب
 11. چه نوری برای اتاق خواب مناسب تر است؟

  نوشته شده توسط: محمود مفرد | 1398/07/23 11:12:32
  شاید خیلی از افراد اهمیتی به نور اتاق خواب ندهند ولی تامین نور این قسمت از خانه نیز دارای اهمیت فراوانی است. نوری که در اتاق خواب استفاده می شود باید در فرد ایجاد آرامش کند. در این مقاله قصد داریم تا شما را با نکات تامین نور اتاق خواب بیشتر آَشنا کنیم.
  ادامه مطلب
 12. تاریخچه لوستر در جهان

  نوشته شده توسط: محمود مفرد | 1398/07/18 09:51:50
  لوستر های اولیه ابتدا در هشت قرن پیش ساخته شد. در قدیم استفاده از لوستر نشانه قدرت و عظمت ثروتمندان بوده است. در سال های گذشته لوستر های متنوعی ساخته شده است و می توان در هر خانه ای حداقل یکی از آن ها پیدا کرد.
  ادامه مطلب
 13. در هنگام خرید لوستر کریستال چه نکاتی را باید در نظر گرفت

  نوشته شده توسط: محمود مفرد | 1398/07/17 14:18:50
   زمانی که قصد خرید جدیدترین مدل لوستر کریستالی را دارید بهتر است نکاتی را در هنگام خرید در نظر بگیرید تا بتوانید انتخاب درست تر و بهتری داشته باشید.
  ادامه مطلب
 14. نکاتی که باید هنگام خرید آباژور به آنها دقت کرد

  نوشته شده توسط: محمود مفرد | 1398/07/16 12:20:16
  بسیاری آباژور را تنها یک وسیله تزئینی برای خانه می دانند. ولی کاربرد آباژور بسیار بیشتر از این هاست. این وسیله یکی از لوازم دکوراسیون داخلی می باشد که دارای تنوع بسیاری است . اگر قصد خرید این وسیله را دارید باید نکات ویژه ای را در نظر بگیرید تا بتوانید بهترین انتخاب را انجام دهید. در این مقاله قصد داریم تا شما را با نکات مهمی که در هنگام خرید باید به آن ها توجه کنید آشنا می کنیم.
  ادامه مطلب
 15. چه لوستری برای پذیرایی مناسب تر است؟

  نوشته شده توسط: محمود مفرد | 1398/07/13 09:27:07
  لوستر یکی از زیبایی های هر خانه ای است که قبل از خرید باید به آن توجه ویژه ای داشت. قبل از خرید باید به نکات اساسی توجه کرد تا این وسیله بتواند زیبایی بیشتری به پذیرایی ما بدهد.
  ادامه مطلب
 16. کدام لوسترها با بودجه شما تناسب دارند؟

  نوشته شده توسط: محمود مفرد | 1398/02/14 09:37:46
  «لوستر» برای خانه نمایانگر روشنایی است. وسیله‌ای که از قرن‌ها پیش حتی در کاخ‌ها نیز نقش اصلی را برای روشنایی ایفا می‌کرد. آن زمان که برق نبود، شمع‌های بزرگ و پهن روی چند دایره تودرتو قرار می‌گرفتند و روشنایی را تأمین می‌کردند. لوستر از آن شکل ابتدایی‌اش در سبک زندگی ما وجود داشت و درنهایت هم رسیدیم به لوسترها امروز که سبک و سیاق متفاوتی دارند. تنوع نورافشان‌ها، میزان روشنایی‌شان و خیلی مسائل دیگر باعث می‌شود برای انتخاب آن‌ها کمی مردد شویم، راهنمایی که در ادامه می‌خوانید تکلیف شما را برای خرید لوستر روشن میکند.  
  ادامه مطلب
 17. نکات مهم نورپردازی 2

  نوشته شده توسط: محمود مفرد | 1397/01/18 10:35:16
  انتخاب لامپ مناسب خود لامپی که برای لوستر، آباژور یا ... انتخاب می کنید نیز بسیار مهم است. بهتر است از ترکیب نورهای زرد و سفید در خانه استفاده کنید. در ضمن، لامپ نو نور بیشتری هم دارد.
  ادامه مطلب
 18. نکات مهم نورپردازی

  نوشته شده توسط: محمود مفرد | 1397/01/15 13:59:46
  نو و نورپردازی هویت تازه ای به فضا می بخشد. برای اینکه نورپردازی خوبی داشته باشیم، به لوستر و چراغ های مناسب نیاز داریم. بنابراین، باید هنگام خرید لامپ، لوستر، آباژور و لوسترهای دیواری نهایت دقت را به خرج دهیم و گزینه های درست و مناسب خریداری کنیم.
  ادامه مطلب
 19. ۷ نکته کاربردی در انتخاب رنگ نقاشی دیوارها در دکوراسیون

  نوشته شده توسط: محمود مفرد | 1396/08/23 08:35:36
  1-پیدا کردن رنگ مورد علاقه خود
  ادامه مطلب
 20. نکات مهم برای انتخاب یک فروشگاه لوستر

  نوشته شده توسط: محمود مفرد | 1396/08/15 12:52:05
  نکات مهم جهت انتخاب فروشگاه لوستر جهت انتخاب فروشگاه برای خرید لوستر موارد زیر را حتما در نظر بگیرید
  ادامه مطلب
برو بالا