نکته طلایی جهت خرید آباژور

نکته طلایی جهت خرید آباژور

0 نظر | نوشته شده توسط: محمود مفرد | 1398/11/08 10:36:32

برای چیدمانی زیبا و طراحی دکوراسیون داخلی نیاز به تحقیق و جستجو در میان انواع سایت های فروشگاهی و یا فروشگاه های سطح شهرمیباشد.شما میتوانید قبل از خرید هر وسیله ای در مورد آن تحقیق کنید و با توجه به محل مورد نظر و استفاده آن ، خرید خود را انجام دهید آباژور هم دارای انواع متنوعی میباشد و برای خرید آباژور جدید بهتر است مطالب این مقاله را بخوانید.

چگونگی خرید یک آباژور مناسب:

شما برای خرید لوازم منزل خود بررسی و تحقیق میکنید تا برای خود مشخص کنید که هدفتان از خرید این وسیله چه چیزی میباشد؟ آباژور هم نیز چنین است. شما ابتدا باید بدانید از آباژور چه انتظاری دارید ؟ هدف اصلی شما از خرید آباژور جدید صرفأ فقط زیبایی است یا تأمین نور مورد محل مورد نظر؟ این سوالات، ابتدایی ترین سوالاتی است که هر فروشنده از مشتری خود میرسد اما ما در این مقاله شما را با نکات بیشتری جهت خرید آباژور آشنا میکنیم.

 

1- توجه به شکل ظاهری آباژور و زیبایی بخشیدن به فضای داخلی

یکی از مهم ترین نکات برای خرید آباژور دقت کردن به مدرن یا کلاسیک بودن ، سایز ، رومیزی و ایستاده بودن آن است . اگر کاربرد آباژور برای شما اهمیتی ندارد بهتر است به دیزاین منزل خود توجه کنید و اگر لوازم دیگر مدرن هستند از آباژور های مدرن استفاده کنید و یا بالعکس اگر فضای داخلی سنتی میباشد آباژور های سنتی و کلاسیک گزینه ای مناسب برای طراحی دکوراسیون منزل شما خواهد بود.   

 

2-آباژور ایستاده یا رومیزی؟

 

متداول ترین سوال در میان افراد همین است که آباژور رومیزی مناسب است یا ایستاده ؟ درپاسخ باید بگوییم که ابتدا به سلیقه هرکسی بستگی دارد اما اگر هدف روشن کردن یک منطقه کوچک است بهتر است از آباژور های رومیزی با کلاهک های روشن استفاده شود و اگر زیبایی داخلی فضا مد نظر است بهتر است از آباژور های پایه بلند و ایستاده با کلاهک های تیره استفاده شود .  البته نا گفته نماند که قیمت آباژور های ایستاده خیلی بیشتر  از مدل رومیزی آن میباشد و این موضوع خود دلیلی برای خریدن مدل ایستاده و یا صرف نظر کردن از خرید آن میباشد.

 

3- توجه به سایز آباژور و محل قرار گیری آن در کنار دیگر لوازم منزل    

 

نکته ای دیگر که حائز اهمیت میباشد اندازه آباژور و جایگاه آن در منزل میباشد . سعی کنید محل مناسبی برای آباژور جدیدی که خریداری کرده اید فراهم کنید تا علاوه بر زیبایی کاربرد درستی داشته باشد . آن را در مکان های پر رفت  و آمد که امکان برخورد افراد با آن وجود دارد نگذارید. آباژور های رومیزی برای سالن های پذیرایی مناسب نیستند و بهتر است از مدل ایستاده استفاده کنید.

 

آباژور دیواری

 

4-اهمیت رنگ کلاهک آباژور و جنس آن

در پاراگراف های قبل در مورد رنگ کلاهک نکته ای بیان شد . اگر فضای داخلی تاریک و کوچک است کلاهک های رنگ روشن و در مدلهای دیواری و مدرن پیشنهاد میشود . اگر فضای منزل نور کافی را از طبیعت دریافت میکند دیگر رنگ کلاهک اهمیت چندانی ندارد و میتوانید با توجه به دیگر لوازم آن را از بازار تهیه کنید . اگر مبل های منزل شما به رنگ طلایی هستند بهتر است آباژور با پایه طلایی خریداری کنید و اگر مبل هایی با چوب های گردویی رنگ  دارید بهتر است از آباژور های با پایه چوبی استفاده شود تا هماهنگی برقرار شود.

 

آباژور پایه چوبی

 

نکات جامع خرید آباژور

علاوه بر مطالب ذکر شده در هنگام خرید  از فروشنده بخواهید یکبار آباژور را برای شما روشن و خاموش کند. از سلامت پایه و کلاهک اطمینان حاصل نمایید . اگر خرید خود را از فروشگاه های آنلاین انجام میدهید بهتر است از فروشگاه های معتبر و نماینگدگان رسمی تولیدی لوستر و آباژروز انجام دهید.

صنایع روشنایی هوران با در نظر گرفتن سلیقه شما مشتریان عزیز به تولید محصولاتی نظیر انواع لوستر ، انواع آباژور و ... پرداخته و آماده است تا این محصولات را به سراسر ایران عزیز ارسال نماید.

 

 


0 نظر

پیام بگذارید


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
برو بالا