چه مکان هایی برای نصب لوستر مناسب تر هستند؟

چه مکان هایی برای نصب لوستر مناسب تر هستند؟

0 نظر | نوشته شده توسط: محمود مفرد | 1398/09/16 09:57:21

زمانی که تصمیم می گیرید تا وسیله ای برای روشنایی منزل خود خریداری کنید قطعا به دنبال جدیدترین مدل لوستر در بازار می روید تا بتوانید علاوه بر تامین روشنایی زیبایی خانه را نیز بیشتر کنید. البته برای تمام نقاط خانه نیاز به لوستر وجود ندارد به همین دلیل در این مقاله می خواهیم تا شما را با نقاطی که بیشتر نیاز به لوستر دارد آشنا کنیم.

کجا می خواهید لوستر را نصب کنید؟


قبل از خرید لوستر باید در نظر داشته باشید که لوستر را می خواهید کجا نصب کنید. شاید بعضی از نقاط خانه نیاز به داشتن لوستر نباشد و این تنها هزینه ای را برای شما ایجاد کند. ولی داشتن لوستر یک چیز کاملا سیلقه ای است شاید قسمت هایی در خانه شما نیاز به لوستر داشته باشد که در مورد بقیه خانه ها صدق نکند ما به طور کلی به این قضیه می پردازیم.

آشپزخانه:

در این مکان بهتر است از چراغ های آویز و ال ای دی استفاده کرد. شاید لوستر به تنهایی نتواند نیاز شما را تامین کند و قرار گیری چربی بر روی لوستر های چوبی باعث می شود تا نتوانید آن را به راحتی تمیز کنید.

در این مکان بیشتر توصیه می شود از چراغ های آویز و یا لوسترهای پلاستیکی استفاده شود تا شستشو راحت تر صورت گیرد.

 

راهرو:

راهرو جزوء مکان هایی است که نیاز ندارد لوستر داشته باشد در این مکان بهتر است از چراغ های هالوژنی بیشتر استفاده کرد. این چراغ ها علاوه بر هزینه کمی که برای شما دارد باعث می شود تا تمام محیط روشن باشد و برای تردد شما مشکلی پیش نیاید.

اتاق خواب:

اتاق خواب جزوء قسمت های شخصی هر خانه ای به شمار می آید و با توجه به ابعاد آن نحوه نورپردازی تغییر می کند. کمتر کسی در اتاق خواب خود از لوستر های سلطنتی و بزرگ استفاده می کند. نحوه نور پردازی این اتاق ها معمولا توسط لامپ های هالوژنی، لوستر های ساده و مدل های آباژور جدید صورت می گیرد.

اتاق مطالعه و کار:

نور پردازی اتاق مطالعه بسیار دارای اهمیت است به همین دلیل در کنار استفاده از چراغ های مرسوم در هر اتاقی از چراغ مطالعه نیز استفاده می شود تا فرد نور متمرکز بر روی میز داشته باشد. استفاده از لوستر در این ااتاق باعث زیبایی بیشتر می شود ولی تنها این نور برای اتاق کافی نیست.

حمام:

این مکان به دلیل داشتن رطوبت زیاد مکان مناسبی برای لوستر نیست و بهترین روش برای نورپردازی حمام استفاده از چراغ های حباب دار است تا بتواند علاوه بر تامین نور ایمنی لازم را نیز داشته باشد.

پذیرایی:

اکثر خانه ها معمولا برای تامین روشنایی و زیبایی پذیرایی از لوستر استفاده می کنند البته نحوه انتخاب لوستر پذیرایی بیشتر به متراژ فضا بستگی دارد. در سال های اخیر استفاده از لامپ های هالوژنی نیز بسیار مرسوم شده است که نقش بسیار مهمی در تامین نور و روشنایی دارند.

اگر به دنبال خرید لوستر لوکس و زیبا هستید بهتر است به فروشگاه های تولیدی لوستر مراجعه کنید در این فروشگاه ها تنوع زیادی در انواع لوازم روشنایی وجود دارد و شما می توانید با قیمت مناسب تر خرید خود را انجام دهید و از خدمات پس از فروش بسیار عالی نیز استفاده کنید.

 


0 نظر

پیام بگذارید


اگر تصویر خوانا نیست اینجا کلیک کنید
همزمان با تأیید انتشار نظر من، به من اطلاع داده شود.
برو بالا